Nasze serwisy wymagają plików cookie. Korzystając z nich, zgadzasz się na używanie przez nas tych plików. Więcej informacji OK

Atena.Portal Kredytów Kupieckich

Pełna obsługa ubezpieczenia wierzytelności

Wsparcie underwriterów

Atena.Portal Kredytów Kupieckich, dzięki dobrze zaprojektowanym funkcjonalnościom, usprawnia pracę underwriterów na każdym etapie.

Lepsze wykorzystanie potencjału pracowników

Atena.PKK posiada mechanizm automatyzujący pracę nad prostymi wnioskami.

Wsparcie klientów

Atena.Portal Kredytów Kupieckich jest wygodną platformą komunikacji z underwriterami, co ułatwia towarzystwu ubezpieczeń budowanie partnerskich relacji z klientami.

Wsparcie underwriterów

Oszczędność czasu i zarządzanie ryzykiem

Kompletne informacje

Atena.Portal Kredytów Kupieckich, dzięki dobrze zaprojektowanym funkcjonalnościom usprawnia prace underwriterów na każdym etapie. Dostarcza kompletne informacje niezbędne do tego, by mogli podejmować decyzje szybko i trafnie, jednocześnie minimalizując ryzyko tych decyzji.


Niezbędne narzędzia

Dzięki Atena.PKK underwriterzy otrzymują narzędzia pozwalające szybko i precyzyjnie przeanalizować sytuację badanego przedsiębiorstwa i ocenić ryzyko związane z limitem kredytowym. Pomagają mu w tym takie informacje jak dane finansowe, wskaźniki finansowe, ewidencja zaległych faktur oraz historyczne decyzje co do limitów danego dłużnika. Łatwy dostęp i odpowiednia struktura danych pozytywnie wpływa na szybkość rozpatrywania wniosków.


Minimalizacja ryzyka

Wszystkie informacje przekazywane są do Atena.PKK w czasie rzeczywistym, dzięki czemu underwriterzy mogą na bieżąco zarządzać limitami, minimalizując ryzyka. Dodatkowo dzięki Atena.PKK underwriterzy mogą dzielić się zdobytą wiedzą z innymi użytkownikami systemu, wspierając ich decyzje.

Specyfikacja

Najważniejsze cechy systemu

  • Wzrost satysfakcji klientów, agentów i brokerów

  • Obniżenie kosztów operacyjnych

  • Trafne decyzje i skuteczne zarządzanie

  • Wsparcie underwriterów w zarządzaniu ryzykiem

  • Wiedza o dłużnikach w jednym miejscu

  • Eliminacja ryzyka złożonej integracji

  • Szybkie wdrożenie i niskie koszty zmiany