Atena po raz trzeci w czołówce dostawców rozwiązań dla ubezpieczeń - 2007-10-17
Atena od momentu powstania bardzo dynamicznie się rozwija. Dla stale powiększanej grupy naszych klientów powstają nowoczesne rozwiązania technologiczne, które stanowią realne wsparcie procesów biznesowych, redukują koszty działalności oraz usprawnią relacje z klientami. Dzięki takiemu podejściu, już kolejny rok Atena utrzymuje pozycję w czołówce dostawców oferujących firmom z sektora finansowego wiedzę i doświadczenie z projektów realizowanych dla tego rynku.

Zgodnie z raportem TELEINFO 500 o polskim rynku teleinformatycznym, pod względem obrotów w roku 2006, Atena zajęła trzecią pozycję na liście dostawców rozwiązań informatycznych dla towarzystw ubezpieczeń i funduszy emerytalnych oraz piątą na liście producentów oprogramowania finansowo-bankowego.

 

Atena jest producentem innowacyjnych systemów informatycznych dla sektora finansowego, które są wyróżniane m.in. w konkursie Gazety Bankowej na „Najlepszy Projekt Informatyczny w bankach i instytucjach finansowych". Kapituła konkursu dwukrotnie nagradzała nasze systemy - w 2006 nowoczesną platformę middleware do integracji systemów ubezpieczeniowych JAZON, w 2007 elektroniczne archiwum dokumentów w obszarze likwidacji szkód.

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.