Nowość dla pośredników ubezpieczeniowych: IT na raty!
System informatyczny w leasingu? Teraz można kupić na raty zaawansowane rozwiązania IT, dostarczane przez ATENĘ Usługi Informatyczne i Finansowe
Sp. z o.o. Firma rozpoczęła współpracę z Europejskim Funduszem Leasingowym.

 

To dobra wiadomość zwłaszcza dla mniejszych, rozwijających się agencji ubezpieczeniowych. Wykorzystanie nowego sposobu sprzedaży wpisuje się w strategię ATENY, zgodnie z którą jedną z kluczowych grup klientów sopockiej firmy informatycznej są multiagencje ubezpieczeniowe.

 

  • Współpracujemy z tą branżą już od lat, doskonale znamy jej charakter. Rozumiemy, że specyfika przepływów finansowych firm pośredniczących w zawieraniu umów ubezpieczeniowych może wykluczać poniesienie jednorazowego, większego wydatku na technologie - mówi Piotr Podleśny, Prezes Zarządu ATENY. - Właśnie dlatego chcieliśmy zaproponować naszym klientom leasing.

 

Pokonanie bariery finansowej i dostęp do rozwiązań IT może w ten sposób otworzyć nowe możliwości przed firmami.

 

  • Wybierając leasing, każde przedsiębiorstwo, bez względu na swoją wielkość, jest w stanie wdrożyć zaawansowany system zarządzania własną siecią sprzedaży - dodaje Marcin Pietraszko, Dyrektor Biura Konsultingu ATENY. - Wystarczy, że pod względem menedżerskim taka firma będzie otwarta i gotowa na zastosowanie kompleksowych rozwiązań IT, które w znacznym stopniu zwiększają jej szanse na szybki wzrost rynkowy.

 

ATENA oferuje swoim klientom zakupy poprzez leasing na preferencyjnych warunkach. Uproszczona została także początkowa faza procedury ubiegania się o leasing.
Nad jej przebiegiem czuwa bowiem specjalny opiekun ATENY, oddelegowany do obsługi jej klientów przez Europejski Fundusz Leasingowy. Nowa oferta ATENY kierowana jest również do dużych korporacji, dla których leasing jest na co dzień stosowanym narzędziem finansowym. Umowę z EFL w tej sprawie ATENA podpisała w lutym 2008 roku.

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.