ATENA kluczowym partnerem INTEL
ATENA otrzymała certyfikat potwierdzający nadanie statusu Uczestnika Associate Member w programie Intel Channel Partner na rok 2008, który uprawnia do wielu korzyści pomocnych w umacnianiu pozycji firmy na rynku finansowym.

Partnerstwo w programie Intel Channel Partner jest potwierdzeniem posiadania przez ATENĘ specjalistycznych umiejętności związanych ze znajomością i zastosowaniem rozwiązań z zakresu najnowszych technologii. Dzięki temu klienci firmy otrzymują jednocześnie wysokiej jakości obsługę i światowej klasy rozwiązania sprzętowe.

 

Intel w sposób szczególny wyróżnia i wysoko ocenia swoich partnerów projektując dla nich specjalne programy. ATENA jako kluczowy klient i członek programu ma możliwości uprzywilejowanego dostępu do zasobów firmy, specjalnych narzędzi oraz ofert dotyczących oprogramowania, rozwiązań i usług. Dodatkowo wykorzystuje indywidualne szkolenia Intel do tego, aby pogłębić wiedzę na temat tego, co się dzieje w branży nowoczesnych technologii oraz aby mieć dostęp do informacji na temat najciekawszych i specjalistycznych zastosowań IT.

 

Współpraca ATENY ze światowymi partnerami IT jest wpisana w strategie rozwoju firmy i daje gwarancję wysokich standardów jakości usług oraz korzystanie ze sprawdzonych wzorców.

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.