Atena w czołówce dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora finansowego i ubezpieczeniowego wg raportu Computerworld TOP 200
Według najnowszego raportu Computerworld TOP 200 Polskiego Rynku Teleinformatycznego – Atena jest ciągle w czołówce dostawców rozwiązań i usług IT dla sektora finansowego i ubezpieczeniowego w 2014 roku.

 

Spółka znalazła się na drugiej pozycji pod względem osiągniętych przychodów - pośród firm specjalizujących się w branży finansowej i ubezpieczeniowej.

 

Computerworld TOP200 to publikacja, która już od ponad 20 lat jest punktem odniesienia dla ludzi zainteresowanych polską branżą teleinformatyczną: menedżerów IT, informatyków i analityków, a także potencjalnych klientów, szukających wiedzy na temat ofert dostawców. Podstawowym celem raportu Computerworld TOP200 jest kompleksowe opisanie kondycji polskiej branży teleinformatycznej oraz sytuacji składających się na nią firm w perspektywie przychodów, jakie uzyskują ze sprzedaży rozwiązań i usług IT - zarówno własnych, jak i firm trzecich.

 

- Już kolejny raz jesteśmy w czołówce rankingu Computerworld TOP 200. To potwierdza silną pozycję Ateny na rynku ubezpieczeniowym. Rozumiemy doskonale procesy tego biznesu, ale też uważnie śledzimy zmiany na tym rynku. Chcąc utrzymać pozycję wiodącego dostawcy stale pracujemy nad lepszym dopasowaniem naszej oferty produktowej - powiedziała Justyna Wajs - Jakimczyk - Prezes Zarządu Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.