Strona głównaO firmie...2014SAP FORUM 2014 - Atena...
SAP FORUM 2014 - Atena Złotym Partnerem

 

SAP FORUM - spotkanie liderów biznesu i nowych technologii odbędzie się w dniach 11-13.06.2014 r. w Sopocie, w Hotelu Sheraton.

 

Jak co roku na uczestników konferencji czekają inspirujące wykłady, dyskusje i wymiana doświadczeń, a także sesje typu "networking". Program tegorocznej edycji będzie koncentrował się wokół najnowszych trendów rynkowych oraz prezentacji innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i instytucji publicznych. Poruszone zostaną m.in. tematy z zakresu nowoczesnej analityki, zarządzania płynnością i ryzykiem, innowacyjnego podejścia do zakupów z punktu widzenia optymalizacji kosztów, przejrzystości procesu i relacji z dostawcami a także rozwiązań mobilnych i chmurowych oraz wiele innych, istotnych tematów.

 

W ramach wymiany doświadczeń zaprezentowane zostaną scenariusze biznesowe oraz wymierne korzyści, jakie zyskał biznes dzięki rozwiązaniom SAP.

 

Atena będzie obecna na SAP Forum jako Złoty Partner SAP i w ramach swojego udziału przedstawi case zatytułowany „Optymalizacja zarządzania instrumentami finansowymi na przykładzie wdrożenia w ENEA SA".

Prezentacja zaplanowana jest w ścieżce „Finanse i analityka",
12 czerwca (czwartek) o godz. 17.00 - 17:30.

Szczegółowe informacje oraz program konferencji dostępne na stronie: www.sap.pl/sapforum2014

 

Serdecznie zapraszamy!

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.