Atena Partnerem EUROPEJSKIEGO KONGRESU GOSPODARCZEGO 7 - 9 maj 2014, Katowice

EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

 

7 maja w Katowicach rozpocznie się VI edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego - najważniejszej tego typu debaty w Europie Centralnej. W tym roku Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. pojawi się na Kongresie w charakterze partnera i wystąpi w dwóch sesjach dotyczących zarządzania i inteligentnych miast.

 

Podczas sesji „Smart cities - od idei do realizacji" Atenę reprezentować będzie Krzysztof Kardaś, Dyrektor Biura Integracji Systemów. W panelu weźmie także udział Anna Dąbrowska, Prezes Zarządu Fundacji Centrum Analiz Transportowych i Infrastrukturalnych - nasz ekspert.

 

Sesja odbędzie się 9 maja 2014 r. o godz. 9.30-11.30 w Hotelu Angelo. Planowane tematy to m.in. uniwersalny model smart city, korzyści dla mieszkańców, biznesu i administracji, aspekty technologiczne i społeczne a także inteligencja miast w służbie bezpieczeństwa oraz inteligentne zarządzanie miastem i jego finansami.

 

„Zarządzanie - Firma 2020" to drugi panel, w którym Atena weźmie udział. W roli reprezentanta firmy wystąpi Prezes Piotr Podleśny a dyskusję, z ramienia naszej firmy, moderował będzie Jacek Żakowski - znany dziennikarz i publicysta. Sesja odbędzie się 9 maja 2014 r. o godz. 9.30-11.30 w Hotelu Monopol i poruszy m.in. kwestie kultury organizacyjnej firmy i jej strategii, zarządzania w warunkach baumanowskiej „płynnej nowoczesności", strategicznej roli ICT a także Business Intelligence i innych systemów analitycznych w zarządzaniu, przepływu informacji i technologii mobilnych.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie oraz spotkania z nami podczas Forum.

 

Szczegółowe informacje dotyczące tematyki sesji: www.eecpoland.eu/agenda/9.html

 

Rejestracja: https://www.ptwp.pl/eec/pl/

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.