Strona głównaO firmie...2013Bezpłatne webinarium -...
Bezpłatne webinarium - Jak kontrolować KPI? Inteligentne analizy sprzedaży na jeden klik

 

Podczas webinarium zostanie zaprezentowane narzędzie Atena BI StartPack.

Jest to autorskie rozwiązanie Ateny, przygotowane w oparciu o SAP Business Object. Zostało przygotowane specjalnie dla działów sprzedaży.

W oparciu o najlepsze doświadczenia firm handlowych, przygotowaliśmy rozwiązanie informatyczne, które na podstawie danych źródłowych klienta generuje pięć interaktywnych raportów, pozwalających na analizę dystrybucji, aktywności przedstawicieli handlowych czy trendów sprzedaży i wyników finansowych. Rozwiązanie to pozwala również na tworzenie swoich własnych raportów oraz zapytań ad-hoc. Wdrożenie Business Intelligence Atena BI StartPack RDS zajmuje od czterech do sześciu tygodni. Po tym okresie firma handlowa ma już do dyspozycji kompletne, skonfigurowane pod kątem jej potrzeb, rozwiązanie do raportowania sprzedaży. 

 

Agenda:

  • Wstęp
  • Wprowadzenie do rozwiązania Atena BI StartPack
  • Prezentacja rozwiązania na systemie:

          -    Prezentacja scenariusza przedstawiciela handlowego
          -    Prezentacja scenariusza dyrektora handlowego
          -    Prezentacja scenariusza dyrektora finansowego
          -    Tworzenie własnych zapytań i raportów
  • Pytania odpowiedzi


Adresaci:

 

Spotkanie przeznaczone jest dla wszystkich osób zajmujących się sprzedażą w firmie:

  • przedstawicieli handlowych,
  • managerów,
  • dyrektorów sprzedaży
  • dyrektorów finansowych


Termin:

 

7 czerwiec 2013 roku, początek o godz. 10.00 - zakończenie o godz. 11:00 (po zakończeniu webinarium, jeszcze przez pół godziny będzie można zadawać pytania prowadzącym).

 

Prowadzący:

 

Grzegorz Urbanowicz - ekspert systemów SAP BusinessObjects w firmie Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. Dysponuje szeroką wiedzą z zakresu systemów BI oraz hurtowni danych. Posiada wieloletnie doświadczenie w bankowości i przemyśle farmaceutycznym. Od początku pracy zawodowej realizuje projekty z zakresu rozwiązań Business Intelligence. Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Certyfikowany konsultant SAP SAP BusinessObjects

 

Uczestnictwo:

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

 

 

Organizatorzy:

 

Atena Usługi Informatyczne i Finansowe SA

 

Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. - partner SAP, specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Oferta firmy obejmuje kompleksową obsługę informatyczną: konsulting, analizę procesów biznesowych, wdrażanie i integrację systemów, projektowanie rozwiązań pod klucz, szkolenia i opiekę informatyczną. Specjalnością ATENY są wdrożenia systemu SAP, zwłaszcza w obszarze finansów i kontrolingu, CRM, BI, elektronicznego obiegu dokumentów i archiwizacji, rozwiąząń mobilnych. Firma ma doświadczenie w zakresie najważniejszych produktów i technologii SAP.

 

decyzje-IT.pl

decyzje-IT.pl to specjalistyczny, internetowy serwis branży IT stanowiący centrum wiedzy na temat oprogramowania dla biznesu (m.in. systemów klasy BI i Controlling, BPM, CRM, ERP, Finanse i księgowość, MES, SCM, PLM). Celem serwisu jest kompleksowe wsparcie menedżerów w wyborze integrowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie. Serwis skierowany jest do kadry zarządzającej i specjalistów przedsiębiorstw różnych branż planujących, nadzorujących lub realizujących inwestycje IT.

Kontakt z organizatorem: Portal decyzje-it.pl, redakcja@decyzje-it.pl, tel. +48 618653515

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.