Strona głównaO firmie...2013Atena – Partner...
Atena – Partner konferencji SAP FORUM 2013

SAP FORUM to wykłady, prezentacje i warsztaty dające praktyczną wiedzę na temat tego jak nowe technologie wspomagają wprowadzanie innowacji w organizacjach. 

 

Podczas konferencji prezentowane będą doświadczenia i korzyści biznesowe uzyskiwane przez organizacje dzięki rozwiązaniom SAP. Przedstawiciele Ateny poprowadzą dwie prezentacje: o korzyściach integracji płatności masowych z systemem finansowym oraz o automatyzacji w zarządzaniu fakturami.

 

Na konferencje zostali zaproszeni przedstawiciele kadry zarządzającej, osoby odpowiedzialne za realizację strategii biznesowej organizacji oraz specjaliści z obszaru IT wspierający biznes we wdrażaniu rozwiązań informatycznych.

 

Zapraszamy do udziału w tym ciekawym wydarzeniu

 

Nasze prezentacje: czwartek 23 maja 2013

 

 13:15        

Korzyści integracji płatności masowych z systemem finansowym na podstawie wdrożenia SAP FSCD w Ergo Hestia -  Artur Malec, Project Manager, Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.

 

 17:15Automatyzacja zarządzania fakturami w Tele-Fonika Kable w oparciu o SAP Vendor Invoice Management by Open Text - Jarosław Szerszenowicz, Project Manager, Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.

 

Pobierz zaproszenie na SAP FORUM 2013

 

Szczegółowa agenda konferencji  

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.