Partnerzy

 


 Microsoft Partner Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Szeroka gama oferowanych produktów pozwala na dopasowanie rozwiązań do potrzeb każdego rodzaju użytkownika, niezależnie od branży i wielkości organizacji.
  K2 K2
Wspieramy osoby tworzące wspaniałe firmy.
Od ponad dziesięciu lat K2 pomaga klientom w szybkim przekształcaniu firm, udostępniając skuteczne aplikacje łączące odpowiednich ludzi z odpowiednimi informacjami.
Dzięki naszym biurom i dystrybutorom na całym świecie oraz rozległej sieci partnerów ponad milion użytkowników w 40 krajach polega na K2 w kwestiach optymalizacji działalności, obniżania kosztów i zmniejszania ryzyka.
Z nami wszystko jest możliwe.

AvePoint  

 

AvePoint jest globalną firmą technologiczną i uznanym liderem w dziedzinie oprogramowania . Od czasu założenia w roku 2001 firma AvePoint stała się największym na świecie dostawcą rozwiązań klasy korporacyjnej w zakresie zarządzania, zachowania zgodności z przepisami i ładu korporacyjnego na platformy pracy grupowej pracowników przedsiębiorstwa. Firma AvePoint pomaga ponad 10 000 klientów, w tym wielu firmom i instytucjom rządowym znajdującym się w rankingu Fortune 500, w osiągnięciu ich celów biznesowych, zapewniając bezpieczną współpracę. Siedziba i główne centrum operacyjne firmy AvePoint, Inc. mieści się w Jersey City w stanie New Jersey, a należące do niej centra operacyjne znajdują się Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, RPA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Holandii, Szwajcarii, Japonii, Singapurze i w Chinach. Firma AvePoint uzyskała tytuł „Depth Managed Microsoft Gold Certified Application Development Partner" oraz „Gold Certified Collaboration and Content Partner". Dzięki strategicznemu partnerstwu jest także dostawcą rozwiązań dla agencji GSA rządu Stanów Zjednoczonych.
UMT  

UMT zajmuje pierwsze miejsce w rankingu zarządzania portfelem projektów (Project Portfolio Management) wśród największych firm na świecie, zarówno wg opinii analityków branżowych, jak i klientów. Od ponad 20 lat firma UMT jest liderem na rynku w dziedzinie metodologii, projektowania procesów, implementacji narzędzi oraz wdrażania zarządzania portfelem projektów.

 

W oparciu o najlepsze praktyki firma UMT opracowała sprawdzoną platformę do zarządzania projektami i portfelem projektów (Project and Portfolio Management Best Practice Framework) obejmującą szablony dostosowane do specyfiki określonych branż i zestawienie najlepszych praktyk w celu ułatwienia instalacji i szkoleń w przedsiębiorstwach.

 

Na sukces firmy UMT składa się połączenie trzech specjalności: doradztwo w zakresie procesów biznesowych, zarządzanie zmianami oraz fachowa wiedza techniczna. Podejście do wdrożenia oparte w głównej mierze na procesie, a w drugiej kolejności na implementacji technicznej, pozwala firmie UMT regularnie odnosić sukcesy i pokonywać konkurencję.

 AgilePoint

AgilePoint został założony ze środków własnych w 2003 roku. AgilePoint jest innowacyjnym wytwórcą oprogramowania do Obsługi Procesów Biznesowych (BPM), które umożliwia organizacjom szybkie i tanie wdrożenie rozwiązań podnoszących produktywność i zwrot z inwestycji. Poprzez automatyzację procesów biznesowych AgilePoint poprawia dostęp do krytycznych informacji i jednocześnie daje użytkownikowi lepszą kontrolę nad krytycznymi projektami jak i aplikacjami. Dzięki tym funkcjonalnościom pozwala organizacjom na poprawę wydajności poprzez wykorzystanie najlepszych praktyk i wiedzy eksperckiej w jeden spójnie funkcjonujący system.

 

AgilePoint posiada swoje biura w Ameryce północnej (z siedzib główna w Mountain View, Kalifornia), Azji (Tajwan, Chiny, Japonia) i Europie (Belgia kwatera główna na region EMEA, Hiszpania)

 

Aby uzyskać więcej informacji o AgilePoint odwiedź stronę.

 

 

 

 

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.