Rozwiązanie OpenText Email Archiving for Lotus Notes
Zarządzanie archiwizacją poczty elektronicznej pozwala zminimalizować koszty operacyjne i zoptymalizować wydajność systemu.

Rozwiązanie OpenText Email Archiving for Lotus Notes (dawniej: Livelink ECM - Email Archiving for Lotus Notes) umożliwia organizacjom zarządzanie gwałtownie rosnącą objętością firmowej poczty elektronicznej, zmniejszając koszt jej przechowywania i podnosząc wydajność serwera.
Korzystając z interakcyjnej lub opartej na regułach archiwizacji, organizacje mogą przenieść wiadomości e-mail i załączniki z serwerów pocztowych programu Lotus Domino na bardziej wydajne z punktu widzenia kosztów nośniki, zachowując przy tym wysoki poziom dostępności.

Korzyści
Optymalizacja wydajności serwera
Automatyczne lub interakcyjne archiwizowanie poczty elektronicznej
Zmniejszenie nakładów na obsługę
Skalowalność zgodna ze wzrostem wielkości przedsiębiorstwa
Zapewnienie zgodności z przepisami

 

Funkcje
Integracja z istniejącymi interfejsami klientów pocztowych. Archiwizacja poczty elektronicznej dla programu Lotus Notes w pełni integruje się z istniejącymi interfejsami klientów pocztowych użytkowników, dzięki czemu przystosowanie się do nowego rozwiązania następuje szybko i bezproblemowo. Użytkownicy mogą archiwizować pojedyncze wiadomości e-mail lub całe foldery pocztowe.
Natychmiastowy dostęp do zarchiwizowanej poczty elektronicznej. Zarchiwizowane wiadomości e-mail pozostają dostępne - do ich wyświetlenia wystarczy jedno kliknięcie. Z punktu widzenia użytkownika pobieranie wiadomości z archiwum jest całkowicie niezauważalne. Użytkownicy mogą edytować i przekazywać wiadomości, przenosić je do innych folderów, a także umieszczać z powrotem na serwerze pocztowym.
Rozszerzenie rozwiązania o opcjonalne funkcje wyszukiwania. Opcjonalne funkcje wyszukiwania pełnotekstowego umożliwiają szybkie i niezawodne znajdowanie i pobieranie treści wiadomości e-mail. Dzięki ujednoliconemu sposobowi uzyskiwania dostępu do wszystkich wiadomości e-mail i załączników, bez względu na ich format, lokalizację, język i typ multimedialny, czas i koszt odnajdywania zostaje znacząco zmniejszony.
Dostęp zdalny do zarchiwizowanej poczty elektronicznej. Użytkownicy przez cały czas potrzebują dostępu do odpowiednich informacji - zarówno w biurze, jak i podczas pracy zdalnej. Analogicznie, interakcje z klientami muszą być oparte na najnowszych danych, aby zapewniały maksymalizację szans sprzedaży, doskonałą obsługę klienta i zwiększone dochody. Rozwiązanie Email Archiving for Lotus Notes gwarantuje użytkownikom stały dostęp do zarchiwizowanej poczty elektronicznej, również wtedy, gdy pracują poza biurem.

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.