Rozwiązanie OpenText Email Archiving for Microsoft Exchange
Zarządzanie archiwizacją poczty elektronicznej pozwala zminimalizować koszty operacyjne i zoptymalizować wydajność systemu.

 

Rozwiązanie OpenText Email Archiving for Microsoft Exchange (dawniej: Livelink ECM - Email Archiving for Microsoft Exchange) umożliwia organizacjom zarządzanie gwałtownie rosnącą objętością firmowej poczty elektronicznej, zmniejszając koszt jej przechowywania i podnosząc wydajność serwera.

 

orzystając z interakcyjnej lub opartej na regułach archiwizacji, organizacje mogą przenieść wiadomości e-mail i załączniki z serwerów pocztowych programu Microsoft Exchange na bardziej wydajne z punktu widzenia kosztów nośniki, zachowując przy tym wysoki poziom dostępności.

Korzyści
Optymalizacja wydajności serwera
Automatyczne lub interakcyjne archiwizowanie poczty elektronicznej
Zmniejszenie nakładów na obsługę
Skalowalność zgodna ze wzrostem wielkości przedsiębiorstwa
 Zapewnienie zgodności z przepisami

 

Funkcje
Integracja z istniejącymi interfejsami klientów pocztowych. Archiwizacja poczty elektronicznej dla programu Microsoft Exchange w pełni integruje się z istniejącymi interfejsami klientów pocztowych użytkowników, dzięki czemu przystosowanie się do nowego rozwiązania następuje szybko i bezproblemowo. Użytkownicy mogą archiwizować pojedyncze wiadomości e-mail lub całe foldery pocztowe.
Natychmiastowy dostęp do zarchiwizowanej poczty elektronicznej. Zarchiwizowane wiadomości e-mail pozostają dostępne - do ich wyświetlenia wystarczy jedno kliknięcie. Z punktu widzenia użytkownika pobieranie wiadomości z archiwum jest całkowicie niezauważalne. Użytkownicy mogą edytować i przekazywać wiadomości, przenosić je do innych folderów, a także umieszczać z powrotem na serwerze pocztowym.
Administracja z poziomu jednego interfejsu. Rozwiązanie Email Archiving for Microsoft Exchange jest w całości administrowane z poziomu programu Microsoft Management Console (MMC) - inne narzędzia administracyjne nie są wymagane, co zmniejsza koszt szkolenia w tym zakresie. Pełny dziennik kontroli oraz informacje dotyczące kont umożliwiają administratorom monitorowanie i analizowanie poczty.
Rozszerzenie rozwiązania o opcjonalne funkcje wyszukiwania. Opcjonalne funkcje wyszukiwania pełnotekstowego umożliwiają szybkie i niezawodne znajdowanie i pobieranie treści wiadomości e-mail. Dzięki ujednoliconemu sposobowi uzyskiwania dostępu do wszystkich wiadomości e-mail i załączników, bez względu na ich format, lokalizację, język i typ multimedialny, czas i koszt odnajdywania zostaje znacząco zmniejszony.
Dostęp zdalny do zarchiwizowanej poczty elektronicznej. Użytkownicy przez cały czas potrzebują dostępu do odpowiednich informacji - zarówno w biurze, jak i podczas pracy zdalnej. Analogicznie, interakcje z klientami muszą być oparte na najnowszych danych, aby zapewniały maksymalizację szans sprzedaży, doskonałą obsługę klienta i zwiększone dochody. Rozwiązanie Email Archiving for Microsoft Exchange gwarantuje użytkownikom stały dostęp do zarchiwizowanej poczty elektronicznej, również wtedy, gdy pracują poza biurem.

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.