Budowa systemów backupowych

W dobie zbierania i przetwarzania coraz większej ilości danych, kwestia zabezpieczenia przed utratą danych stała się niezbędna i oczywista. Atena wykorzystując kompetencje wysoko wykwalifikowanych specjalistów realizuje kompleksowe projekty budowy systemów backupowych. Posiadamy doświadczenie w tworzeniu rozwiązań dopasowanych do potrzeb każdego klienta. Rozpoczynając od prostych systemów, wykorzystujących jako medium backupowe - zasoby dyskowe, po zaawansowane rozwiązania, oparte o biblioteki taśmowe, macierze dyskowe i hierarchiczne backupowanie danych.

 

Liczne certyfikacje naszych specjalistów, potwierdzają ich profesjonalizm i umiejętności w zakresie backupowania systemów operacyjnych, baz danych, serwerów i systemów aplikacyjnych wiodących producentów oprogramowania.

 

Gwarantujemy kompleksowość rozwiązań poprzez wykonanie analiz, projektu technicznego, skalowanie sprzętu, optymalne dopasowanie licencji, dostawę sprzętu i oprogramowania, wdrożenie i przeszkolenie w zakresie utrzymania systemu.

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.