Atena po raz kolejny w czołówce dostawców rozwiązań dla ubezpieczeń i instytucji finansowych
Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o., pod względem przychodów w roku 2009, zajęła drugą pozycję wśród największych firm osiągających przychody z obsługi sektora usług finansowych w rankingu Computerworld TOP 200 2010.

W stosunku do roku 2008 ATENA zwiększyła swoje przychody osiągane ze sprzedaży tych usług aż o 31%. Uzyskanie takiej pozycji w rankingu jest szczególnie ważne, ponieważ zostało odnotowane w roku najsilniejszego w Polsce powojennej kryzysu gospodarczego.

 

Kliknij aby zobaczyć RANKING

 

Atena jest producentem innowacyjnych systemów informatycznych dla sektora finansowego, które są wyróżniane m.in. w konkursie Gazety Bankowej na „Najlepszy Projekt Informatyczny w bankach i instytucjach finansowych".

 

Raport Computerworld TOP 200 to prestiżowa lista rankingowa 200 największych firm z branży IT w Polsce. Zawiera najbardziej wszechstronne i aktualne analizy firm działających na rynku teleinformatycznym, ukazuje perspektywy ich rozwoju oraz obrane strategie biznesowe. Kapituła konkursu dwukrotnie nagradzała nasze systemy - w 2006 nowoczesną platformę middleware do integracji systemów ubezpieczeniowych JAZON, w 2007 elektroniczne archiwum dokumentów w obszarze likwidacji szkód.

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.