Partnerzy

 

Oracle Corporation - jedna z największych firm informatycznych na świecie, dostawca kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Jesteśmy partnerem Oracle na poziomie Gold, wypracowaliśmy także specjalizację w obszarze Oracle Database 11g.


Nasze usługi to sprzedaż oprogramowania Oracle, projektowanie rozwiązań, wdrażanie i wsparcie.

 

 Partner F5

 

F5 zapewnia bezpieczną, stabilną i wydajną pracę aplikacji. Architektura F5 to innowacyjne rozwiązanie zapewniające działom IT przeobrażenie się w bardziej efektywne i sprawne struktury. Wizja F5 dotycząca ujednolicania struktur aplikacyjnych i dostępu do danych, definiuje na nowo sposób podejścia do porządkowania zasobów aby poprawić wydajność pracy aplikacji naszych Klientów i zredukować koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa.

 

Zarządzanie wydajnością aplikacji w całej infrastrukturze informatycznej stanowi złożone wyzwanie. F5 radzi sobie z tym wyzwaniem w samym jego centrum, gdzie łączą się: sieć, magazyn, serwery i bezpieczeństwo, zapewniając strategiczne punkty kontroli w IT.

 

 

 

IBM - oferta firmy obejmuje systemy komputerowe, sieciowe i składowania danych. IBM wytwarza również oprogramowanie znajdujące zastosowanie w każdym obszarze działalności biznesowej - od rozwiązań do zarządzania obiegiem dokumentów do systemów monitorowania infrastruktury teleinformatycznej. Koncern należy do najstarszych i najbardziej innowacyjnych na rynku IT co przekłada się na jakość, wydajność i nowoczesność produktów spod znaku IBM.

 

 

 

CISCO jest światowym liderem w dziedzinie rozwiązań sieciowych. Sieci budowane w oparciu o rozwiązania CISCO są obecnie kluczową częścią globalnej komunikacji między innymi w zastosowaniach komercyjnych, w administracji oraz edukacji. CISCO oferuje produkty do budowy bezpiecznych sieci przewodowych jak i bezprzewodowych. Sieci te mogą być wykorzystane chociażby na potrzeby rozwiązań komunikacyjnych integrujących dźwięk, obraz i dane (CISCO Unified Communications). Istotnym elementem oferty CISCO są również technologie serwerowe (CISCO Unified Computing) integrujące mechanizmy wykonywania obliczeń, przechowywania danych oraz komunikacji sieciowej w jednym, spójnym rozwiązaniu.

 

   Microsoft Partner

 

Microsoft jest międzynarodowym producentem oprogramowania komputerowego, a także dostawcą kompleksowych rozwiązań cloud computing, aplikacji serwerowych i innych technologii informatycznych dla klientów indywidualnych, firm i administracji. Szeroka gama oferowanych produktów pozwala na dopasowanie rozwiązań do potrzeb każdego rodzaju użytkownika, niezależnie od branży i wielkości organizacji.

 

 

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.