Budowa bezpiecznych, wydajnych i niezawodnych sieci teleinformatycznych
Posiadamy w swojej ofercie usługi projektowania oraz implementacji bezpiecznych sieci WLAN i LAN zapewniających poufność i integralność przesyłanych informacji.

 

Implementacja tego typu rozwiązania gwarantuje skrócenie czasu przetwarzania danych w sieci  oraz zmniejszenie ryzyka utraty danych na skutek nieautoryzowanego dostępu do zasobów sieciowych. Wdrożone elementy bezpieczeństwa wprowadzone są na wszystkich warstwach, począwszy od zabezpieczenia fizycznego, poprzez bezpieczeństwo komunikacji, a na zabezpieczeniach aplikacji kończąc. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania zarówno najprostszych sieci WLAN, jak i najbardziej zaawansowanych bezprzewodowych sieci korporacyjnych. Dodatkowo zastosowanie polityk QoS sprawia, że przesyłanie głosu i wideo odbywa się bez odczuwalnego pogorszenia jakości. Jako integrator rozwiązań sieciowych posiadamy gruntowaną wiedzę inżynierską, popartą certyfikacją i wdrożeniami zakończonymi sukcesem. Nasze rozwiązania sieci bezprzewodowych opierają się na produktach wiodących producentów sprzętu sieciowego, z którymi utrzymujemy statusy partnerskie, takich jak Cisco i Juniper.

 

Projekt i budowa bezpiecznych, wydajnych i niezawodnych sieci LAN/WLAN/WAN to zagadnienie skomplikowane, wymagające dużej wiedzy oraz doświadczenia. Jedno i drugie cechuje naszą firmę.

Jesteśmy partnerem wiodących producentów urządzeń sieciowych. Zatrudniamy doświadczonych inżynierów posiadających uznane na  świecie certyfikaty branżowe.


Dzięki temu jesteśmy w stanie zbudować od podstaw sieci dostosowane do konkretnych wymagań, a także przeanalizować rozwiązania już istniejące i dostosować je do rosnących potrzeb Klienta.

 

Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować do Biura Sprzedaży

 

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.