Strona głównaRozwiązania SAPRozwiązania branżowe
Rozwiązania branżowe
Rozwiązania SAP ERP nie są w stanie wspierać procesów specyficznych dla poszczególnych branż. Dlatego szczególną rolę odgrywa dedykowane oprogramowanie branżowe firmy SAP oparte o najlepsze praktyki biznesowe.

 

Firma SAP ma świadomość, że najważniejszą dla Państwa branżą, jest Państwa branża. Dlatego nie istnieje ogólne, uniwersalne rozwiązanie SAP dla wszystkich sektorów. Pakiety rozwiązań SAP opierają się na głębokiej znajomości procesów branżowych, które usprawniają realizację działań przedsiębiorstwa. Dzięki temu możliwe jest podejmowanie trafniejszych decyzji strategicznych w najważniejszych obszarach, np. w celu osiągnięcia większej przejrzystości w firmie, umocnienia relacji z klientami bądź zwiększenia efektywności przedsiębiorstwa.

 

Atena jako partner SAP zapewnia pełne usługi wdrożeniowe i rozwojowe wybranych rozwiązań branżowych:

 
  • SAP For Insurance 
  • SAP For Public Sector
  • SAP For Utilities

 

Na szczególną uwagę zasługują nasze kompetencje w zakresie komponentów opartych o moduł FI-CA (Contract Accounts) tj. FS-CD , PS-CD, RM-CA.


Łącząc kompetencje w zakresie systemów SAP ze znajomością dyrektywy Solvency II , Atena przygotowała kompleksowe rozwiązanie Solvency II w SAP dla Towarzystw Ubezpieczeniewych.

 

Odwiedź nas na Facebooku

  

 

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.