Rozwiązania IT
W dzisiejszym świecie wdrażana zmiana obejmuje najczęściej nie jeden, ale wiele obszarów działalności przedsiębiorstwa, poprzez zmianę procesów, zmiany integracyjne czy też zmiany interfejsów. Tak duża złożoność dzisiejszych zmian powoduje, że rozwiązanie realizujące potrzeby klienta musi obejmować wiele obszarów i być kompleksowe. Wieloletnia współpraca z naszymi klientami obejmująca wiele obszarów ich działania, w tym przygotowywania rozwiązań corowych, jak i niszowych, pozwala nam proponować kompleksowe rozwiązania IT naszym klientom.

 

 

Najważniejsze dla naszego zespołu jest dostarczanie rozwiązań spełniających potrzeby biznesowe naszych Klientów.

 

Wymaga to wiedzy i znajomości rynku, wysokiego poziomu kompetencji oraz bardzo dobrej jakości pracy. Spełnienie tych wymagań jest dla nas szansą na wieloletnią współpracę z Klientem. Co roku realizujemy różnego rodzaju projekty, które pomagają naszym Klientom realizować wyznaczoną przez siebie strategię w różnych obszarach swojej działalności.

 

 Zespół zajmujący się architekturą i infrastrukturą w Atenie to kilkudziesięciu certyfikowanych specjalistów. Od wielu lat współpracujemy z największymi dostawcami stale podnosząc poziom i jakość naszej współpracy.

Wieloletnie doświadczenie oraz szeroki obszar działań pozwalają na dostarczenie naszym Klientom kompleksowych rozwiązań wraz z ich utrzymaniem i rozwojem. W ten sposób umacniamy długofalowe relacje biznesowe z naszymi Klientami.

Wszelkie zapytania ofertowe prosimy kierować do Biura Sprzedaży

 Znaleziono po tagach: rozwiązania it


 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.