Office 365
Doświadczenie naszych specjalistów pomaga naszym klientom szybko i efektywnie przenieść się bądź wdrożyć odpowiednie rozwiązanie z pakietu Microsoft Office 365.
 

W odróżnieniu od innych dostawców, skupiamy się przede wszystkim na strategii z kompleksowego pakietu Microsoft Assessment 365 Fit, co w połączeniu z opcjonalnym wdrożeniem pilotażowym (Proof-Of-Concept) znacząco pomaga w ustaleniu, czy produkty z pakietu Office 365 są właściwym rozwiązaniem dla Twojej organizacji. Następnie dzięki zebranym informacjom o twojej firmie i sposobie jej pracy pomożemy Ci szybko i płynnie dobrać odpowiedni pakiet, sposób migracji i integracji z rewolucyjnymi rozwiązaniami w chmurze.

 

Dzięki skorzystaniu z naszych usług z zakresu O365 zyskasz:

 

  • Redukcje kosztów i czasu migracji

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i sprawnemu zespołowi ekspertów zapewnimy Ci zaplecze które sprawnie wspomoże Cię w tym procesie.

  • Zapewnienie sprawnego wdrożenia

Jeśli chcesz dokonać migracji z rozwiązań lokalnych do pakietu Microsoft Office 365, Atena oferuje kompleksowe usługi w zakresie transformacji i usługi operacyjne. Nasze połączenie usług obejmuje migrację poczty i aplikacji oraz zarządzania serwisem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych konsultantów wypracowaliśmy metodologie która sfery od biznesowej po detale techniczne nie omijając żadnych ważnych elementów integracji.

 

 

Copyright 2016 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A.